Bina Bilgi Modellemesi (BIM) Paneli / Gaziantep

Bina Bilgi Modellemesi (BIM) Paneli / Gaziantep

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Türk Tesisat Mühendisleri Derneği (TTMD) işbirliğiyle düzenlenmekte olan Bina Bilgi Modellemesi (BIM) Panelinde sizi de aramızda görmek isteriz.

Panel kapsamında IBPSA Türkiye Başkanı ve Çankaya Üniversitesi Mimarlık Bölümü Başkanı Doç. Dr. Gülsu Ulukavak Harputlugil, bilgi modelleme ve simülasyonları başlığı altında; yüksek performanslı bina tanımlaması ve bütünleşik tasarım ilkeleri gibi kavramların yanı sıra BIM ve bina performans simülasyonu uygulamalarından örnekler verecektir.

Hasan Kalyoncu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yusuf Arayıcı ise BIM performansı ve uygulamaları başlığı altında; Dünyada ve Türkiye’de BIM değerlendirmelerine olarak Gaziantep Ekolojik Bina BIM simülasyonları vaka çalışmasını da panel katılımcılarına sunacaktır.

6 Aralık Cuma günü tam günlük bir program halinde Gaziantep Ekolojik Bina Konferans Salonu’nda gerçekleşecek panelimizi katılmak ücretsiz olup, ön kayıt gereklidir. Kayıt için 0 342 211 12 00, dâhili: 4100/4101 veya 0 538 271 37 57 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Saygılarımızla.

IBPSA Türkiye & TTMD Bina Performans Simülasyonları Komitesi